Postup naší spolupráce

Seznámení

Na začátku je potřeba se pořádně seznámit. A to nejen s nemovitostí a jejím okolím, ale především s Vámi, s Vašimi potřebami a představami.

Návrh služeb na míru

V dalším kroku stanovíme reálnou kupní cenu a navrhneme Vám postup, jak budeme s nemovitostí pracovat a jaké od toho lze očekávat výsledky. 

Dohoda

Vše, co děláme, myslíme vážně. Proto celou naši dohodu stvrdíme smlouvou, kde se Vám zavážeme splnit všechno, co jsme Vám nabídli.

Příprava

Někdy i nemovitost potřebuje drobné úpravy. Proto mám tým odborníků, kteří v případě potřeby udělají drobné opravy, úklid nebo stěhovací práce. Tyto drobnosti zajistí, že nemovitost bude atraktivnější pro kupující.

Focení a video

Spolupracuji s profesionálními fotografy, kteří Vaši nemovitost nafotí, natočí video a vytvoří 3D Scan. Důležitou součástí je Home staging (úpravy a aranžmá interiéru ) a Foto staging (aranžování virtuálního nábytku do prázdné místnosti ).

Inzerce

Velmi důležitá je dobrá propagace. Základ je inzerce na všech realitních portálech a sociálních sítích. Dále využívám spoty v rádiu na stanicích Frekvence 1, Evropa 2, Kiss a dalších. A jako bonus vysíláme každý den realitní magazín na všech programech TV Prima.

Prohlídky

Všechny, kteří o nemovitost projevili zájem, zvu na prohlídkové dny. Během nich zájemce detailně seznamuji s nemovitostí a s jejím současným i možným budoucím využitím. Zpravidla již zde dochází k uzavření rezervace.

Aukce

Pokud nemovitost zaujala více klientů, pořádám aukce, a to nejen elektronické, ale i televizní. Díky tomu dám stejné podmínky všem zájemcům a Vám umožním prodat za nejvyšší možnou cenu.

Uzavření obchodu

Celé to doplňuje špičkové právní oddělení. Na každý obchod vypracuje jedinečnou kupní smlouvu tak, aby byla ochráněna jak strana prodávající, tak strana kupující.

Předání 

Celý obchod uzavřeme slavnostním předáním nemovitosti. Je to okamžik, který si nový majitelé nosí v srdci celý život......